Filmy
Świat filmowy oczami warszawiaka

Archiwum kategorii ‘Komedia’

Mam talent!

4 marca 2013

Mam talent! Stacja tvn zdecydowanie jest najlepsza jeżeli chodzi o programy rozrywkowe. Poza „Tańcem z gwiazdami” i „You can dance” niedawno pojawił się kolejny fantastyczny program – „Mam talent!”. Program ten również zaczyna się od castingów, na które przychodzą tłumy ludzi. Jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska muszą obejrzeć wszystkich pokazy i zdecydować, czy są na tak czy na nie. Następnie wśród tych, którzy dostali co najmniej 2 „tak” przechodzą do następnego etapu, w którym jury zostawia jedynie 40 osób, które następnie w półfinale ponownie pokazują swoje umiejętności. W półfinałach i w finale to już telewidzowie decydują, który talent chcieliby zobaczyć w finale. Do finału awansuje 8 osób, które walczą o główną wygraną 100000 zł. Program ten przyciąga przed telewizory bardzo dużo osób, gdyż niektórzy ludzie są naprawdę wspaniali i potrafią zrobić takie rzeczy, o których większości z nas nawet się nie śniło. Aż miło popatrzeć na wyczyny niektórych i podziwiać ich talent. Program jest emitowany w każdą sobotę o 20:35 na tvnie.

Kategorie: Komedia | Tagi: , , , , , ,

Gwiazdy tańczą na lodzie

29 grudnia 2012

Gwiazdy tańczą na lodzie Program „Gwiazdy tańczą na lodzie” nie jest już tak popularny jak „Taniec z gwiazdami” czy „Jak oni śpiewają”. Moim zdaniem program ten powstał, dlatego, że tvp zazdrościła polsatowi tvnowi takiego programu i nie chciała być gorsza. Dlatego też wymyśliła sobie, że w ich programie będą uczyć gwiazd jazdy figurowej na lodzie. Jednak pomysł ten zupełnie nie dał efektów, gdyż ludzie nie chcą oglądać marnej klasy pokazów, przy których bardziej mogą się pośmiać niż zachwycić, bo jak się okazuje ciężko jest nauczyć osobę łyżwiarstwa w ciągu kilku tygodni. Niektórych telewidzów przed ekrany przyciąga jeden z jurorów, a mówię to oczywiście o Dorocie Rabczewskiej, znanej jako Doda. Ta kontrowersyjna jurora zawsze mówi, to co myśli i potrafi bardzo ostro skrytykować daną parę, nie zwracając uwagi, na to, że oni mogą czuć się urażeni. Z tego też powodu często dochodzi do spięć między słynną piosenkarką a uczestnikami. Tutaj również ludzie wysyłający smsy decydują o dalszych losach uczestników. Program emitowany jest w każdy piątek o 20 na tvp2.

Kategorie: Komedia | Tagi: , , , , ,

You can dance

28 grudnia 2012

You can dance „You can dance” zrobił ogromną furorę wśród młodzieży. Jest to program, w którym uczestnicy pokazują swoje umiejętności taneczne. Ale nie jest on zbliżony do słynnego „Tańca z gwiazdami”, gdyż mówię tu o zupełnie innym rodzaju tańca. Wszystko zaczyna się od castingów. Na castingi przychodzi bardzo dużo ludzi, ale jury może wybrać tylko określoną liczbę osób, które zakwalifikują się do następnego etapu, czyli wyjazd do Barcelony, Paryża czy Buenos Aires, w celu doskonalenia swoich umiejętności. Następnie w kolejnych etapach jury decyduje, która osoba odpada. Do programów na żywo kwalifikuje się jedynie 12 osób (6 dziewczyn i 6 chłopaków). W programach na żywo najpierw tańczą w parach, po czym jury w składzie: Agustin Eggurola, Michał Piróg i Weronika Marczuk-Pazura decydują, kto zagra w tak zwanej dogrywce. Dogrywka polega na tańcu indywidualnym. Telewidzowie decydują, która dziewczyna i który chłopak opuszczą dany odcinek. Program emitowany jest w każdą środę o godzinie 21:30 na tvnie.

Kategorie: Aktorzy, Komedia | Tagi: , , , , ,

Jak oni śpiewają

8 grudnia 2012

Jak oni śpiewają „Jak oni śpiewają” to program, który powstał kilka lat po tym, jak „sprawdził się” „taniec z gwiazdami”. W momencie, gdy producenci zobaczyli, jaką popularność ma słynny program o tańcu postanowili zrobić konkurencyjne show, w którym gwiazdy będą pokazywały swoje talenty wokalne. Producent zaprasza do śpiewania 12 gwiazd, które pokazują, jak potrafią śpiewać i oczywiście w każdym tygodniu starają się podnieść swoje umiejętności przy pomocy specjalistów. Słynne osoby ocenia jury w składzie: Edyta Górniak, Rudi Schubert i Elżbieta Zapędowska. Jurorzy mogą wystawić notę od 1 do 6, po czym liczona jest średnia występu. Publiczność wysyła smsy na najlepszą gwiazdę i 2 osoby, które otrzymają najmniej głosów są zagrożone i ludzie mogą przez najbliższy tydzień wysyłać smsy tylko na jedną z tych osób. Na początku następnego programu jedna gwiazda odpada. Uczestnicy tego programu walczą o nagrodę główną, czyli o wydanie własnej płyty. „Jak oni śpiewają” emitowany jest w każdą sobotę o godzinie 20 na polsacie.

Kategorie: Komedia | Tagi: , , , ,

« Poprzednie