Filmy
Świat filmowy oczami warszawiaka

Archiwum z Grudzień, 2012

Gwiazdy tańczą na lodzie

29 grudnia 2012

Gwiazdy tańczą na lodzie Program „Gwiazdy tańczą na lodzie” nie jest już tak popularny jak „Taniec z gwiazdami” czy „Jak oni śpiewają”. Moim zdaniem program ten powstał, dlatego, że tvp zazdrościła polsatowi tvnowi takiego programu i nie chciała być gorsza. Dlatego też wymyśliła sobie, że w ich programie będą uczyć gwiazd jazdy figurowej na lodzie. Jednak pomysł ten zupełnie nie dał efektów, gdyż ludzie nie chcą oglądać marnej klasy pokazów, przy których bardziej mogą się pośmiać niż zachwycić, bo jak się okazuje ciężko jest nauczyć osobę łyżwiarstwa w ciągu kilku tygodni. Niektórych telewidzów przed ekrany przyciąga jeden z jurorów, a mówię to oczywiście o Dorocie Rabczewskiej, znanej jako Doda. Ta kontrowersyjna jurora zawsze mówi, to co myśli i potrafi bardzo ostro skrytykować daną parę, nie zwracając uwagi, na to, że oni mogą czuć się urażeni. Z tego też powodu często dochodzi do spięć między słynną piosenkarką a uczestnikami. Tutaj również ludzie wysyłający smsy decydują o dalszych losach uczestników. Program emitowany jest w każdy piątek o 20 na tvp2.

Kategorie: Komedia | Tagi: , , , , ,

Czarek

28 grudnia 2012

Czarek Czarek jest naciągaczem, który musi sobie radzić. Wie to, akceptuje i zdaje sobie sprawę, że źle postępuje. Daje ludziom złudzenia, jakich pragną, bierze za to niemałe pieniądze i jest szczęśliwy. Do czasu jednak aż pewnego dnia do jego miejsca pracy przychodzą miejscowi gangsterzy z zaciążoną siostrą i każą mu się z nią ożenić. Czarek ucieka sprzed ślubego ołtarza i planuje przyczaić się na dłużej. Po czasie poważnie zostaje potłuczony jego wspólnik. Kiedy chce odebrać swoje pieniądze z domu, widzi, że nie ma szans tam wejść i wyjść niezauważony. Kiedy ucieka w panice, zostaje potrącony przez Alinkę, uroczą, choć bardzo gapowatą dziewczynę. Prosi ją, by zabrała go do szpitala. Ona chcąc nie zmarnować swojej życiowej szansy prosi go, by nie zgłaszał tego na policję, ponieważ dostała się do programu w pewnym stopniu przypominającego prawdziwe więzienie. Więc to powinno mu trochę wynagrodzić szkody. Czarek, bo tak nazywa się główny bohater, trochę się nad tym zdaniem zastanawia, po czym wpada na pewien pomysł. Postanawia zgłosić się na casting, po którym rzutem na taśmę dostaje się do superprodukcji telewizyjnej – realityshow pod tytułem „Show”. Zaczyna się prawdziwa zabawa. Program „Show” miał działać na tych samych zasadach, na jakich działały inne reality-show. Zamknięta grupa ludzi ma sobie radzić ze wszystkim, i po prostu żyć. Niby nic nadzwyczajego, ale twórcy tego typu programów dokładnie wiedzieli, że będzie z tego megaprzebój. I nie mylili się. Każdy reality-show spotykał się z ogromnym przyjęciem, stacje zabijały się o prawa do nadawania na licencji zagranicznych pomysłów. Prawdziwa bomba. W „Show” zasady są identyczne jak w „Bog Brother. Wielki Brat” – zamknięta grupa ludzi ma sobie po prostu żyć, wykonywać zadania, przetrwać. Jest więc Czarek, który dostał się tuż przed rozpoczęciem, jest Monika i Karina, które bardzo chcą wygrać pozując nago. Jest Zenon i Euzebiusz, wiekowi panowie. Znalazł się także polityk, który chce zostać kimś więcej niż niewydarzonym działaczem partii. Jest Roman, jeden z najpopularniejszych polskich modeli. Jest także pewna żona, która non stop jest karcona przez męża za słoną zupę. No i jest Alinka, która poznała się z Czarkiem chwilę przed startem programu. Każda osoba jest inna, ciekawa, wnosząca coś ciekawego do składu programu. Rozpoczyna się nadawanie, uczestnicy zaczynają się poznawać. Nuda, nuda i nuda.

Kategorie: Dramat | Tagi: , , ,

You can dance

28 grudnia 2012

You can dance „You can dance” zrobił ogromną furorę wśród młodzieży. Jest to program, w którym uczestnicy pokazują swoje umiejętności taneczne. Ale nie jest on zbliżony do słynnego „Tańca z gwiazdami”, gdyż mówię tu o zupełnie innym rodzaju tańca. Wszystko zaczyna się od castingów. Na castingi przychodzi bardzo dużo ludzi, ale jury może wybrać tylko określoną liczbę osób, które zakwalifikują się do następnego etapu, czyli wyjazd do Barcelony, Paryża czy Buenos Aires, w celu doskonalenia swoich umiejętności. Następnie w kolejnych etapach jury decyduje, która osoba odpada. Do programów na żywo kwalifikuje się jedynie 12 osób (6 dziewczyn i 6 chłopaków). W programach na żywo najpierw tańczą w parach, po czym jury w składzie: Agustin Eggurola, Michał Piróg i Weronika Marczuk-Pazura decydują, kto zagra w tak zwanej dogrywce. Dogrywka polega na tańcu indywidualnym. Telewidzowie decydują, która dziewczyna i który chłopak opuszczą dany odcinek. Program emitowany jest w każdą środę o godzinie 21:30 na tvnie.

Kategorie: Aktorzy, Komedia | Tagi: , , , , ,

Las Vegas

18 grudnia 2012

Las Vegas Las Vegas to miasto wielkich możliwości. To miasto, które nie śpi nigdy, przelewają się tu ogromne pieniądze, zjeżdżają się ludzie z całego świata. To także miasto, w którym można wziąć ślub w ciągu dosłownie paru minut. Bardzo wiele par decyduje się na ślub pod wpływem impulsu – tak między innymi zrobiła Britney Spears, wychodząc za swojego kolegę z liceum – więc także Jack i Betsy wynajmują luksusowy apartament i czekają na odpowiednią godzinę. Po gorących akcjach w łóżku decydują się na chwilę przerwy. Najpierw kochają się długo i namiętnie, a potem postanawiają odpocząć, trochę popływać. Jack otrzymuje także propozycję relaksacyjnej gierki w pokera z tutejszymi gośćmi. Besty nie za bardzo jest z tego powodu zadowolona, ponieważ chciała jak najszybciej wziąć ślub, pobyć razem i spędzić to tak najromantyczniej, jak tylko możliwe. Ale dzieje się inaczej – Betsy zostaje na basenie, opala się, kąpie, czuje się wspaniale, rozmawia przez telefon z rodzicami, opowiada o przeżyciach itp. Jack trochę zdenerwowany ślubem postanawia skorzytać z pokerskiej zachęty i idzie do specjalnego pokoju. Tam poznaje swoich współgraczy, którzy okazują się dowcipnymi, ciekawymi osobami. Nie wie jeszcze, w jakie bagno się wpakował.

Kategorie: Sensacja | Tagi: , , , , ,

« Poprzednie